Lugemisplaanid

Piiblit võib proovida lugeda algusest lõpuni, mitmest kohast korraga, juhuslikult avanevaid tekste, kirjakohti märksõnade järgi jne.
Oluliselt lihtsam on lugemist alustada ja ka lõpule viia, kui järgid piiblilugemise plaani. Võid võtta vastu väljakutse lugeda läbi kogu Piibel, pool Piiblit, veerand Piiblit või järgida oma isiklikku plaani.
Plaani avamiseks klikka plaani pealkirjal. 

KOGU PIIBEL

Eestikeelses Piiblis on kokku 1189 peatükki ja sõltuvalt kiirusest võtab nende läbi lugemine aega keskmiselt 80 tundi. Siin antud plaanis on igal päeval 4 lugemisjärge: üks tekst Vanast Testamendist, üks Uuest Testamendist, üks Lauludest ehk Psalmidest ja üks Õpetussõnadest. (Autor: APÜ)

POOL PIIBLIT

Igal päeval tuleb lugeda keskmiselt 2 peatükki – üks Uuest Testamendist ja teine Vanast Testamendist. Kui aga otsustad järgmisel aastal sama plaaniga jätkata, oled aasta lõpuks läbinud terve Piibli ning Uue Testamendi lisaks kaks korda! (Autor: APÜ)

VEERAND PIIIBLIT

Selle plaani tekstid pakuvad vaheldusrikast lugemist, pärinedes läbisegi nii Uuest kui Vanast Testamendist. Kui annad endale need 15 minutit, jõuad ka mõtiskleda ja palvetada loetu põhjal. (Autor: APÜ)

KRONOLOOGILINE

Selle plaani abil loed kogu Piibli aasta jooksul enam-vähem kronoloogiliselt läbi. Kava juurde kuuluvad ka The Bible Project Videod, mille leiad siit. (Autor: Read Scripture)

Lae alla äpp